LKJH

Vaše brána do nebes

Letecký den s Martinem Šonkou

Aeroklub Jindřichův Hradec si Vás 3. srpna 2019 dovoluje pozvat na Letecký den s Martinem Šonkou, který se koná pod záštitou starosty města Ing. Stanislava Mrvky.

Od 9:30 na Vás bude čekat replika leteckého tábora RAF s maketou stíhacího letounu Spitfire Mk. IX ve skutečné velikosti, do kterého bude možné si sednout a vyfotit, budete moci sledovat ukázky letecké techniky i Aeroklubu, komentované prohlídky letadel, přílety vystupujících, ukázky modelářů, nebo absolvovat vyhlídkový let nad letištěm a krásami okolí města.

Od 13:00 cca do 17:00 bude následovat program, v němž se Vám představí americká klasika v podobě dvoumotorového Beechcraftu C45H Expeditor, legendární akrobatický speciál Z-50 LS, létající hasiči na Z-37 Čmeláku ve spolupráci s pozemními silami, tichá krása bezmotorové akrobacie, nelítostný souboj stíhaček z první světové války, seskok parašutistů a ukázka největšího jednomotorového dvouplošníku na světě An-2, tradiční jindřichohradecké srážení balónků skupinou motorových letounů, modeláři, ultralehká letadla a samozřejmě...

... exhibice a autogramiáda úřadujícího mistra světa Red Bull Air Race a držitele mnoha dalších titulů

Martina Šonky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šony

An-2