LKJH

Vaše brána do nebes

  

EAC 2018 v Jindřichově Hradci

Už 1. září odstartuje na našem jindřichohradeckém letišti 21. ročník evropského šampionátu v motorové akrobacii v nejvyšší kategorii Unlimited. Pro více informací o programu a účastnících navštivte oficiální stránky závodu http://eac2018.cz.
V kategorii Unlimited létají také slavní čeští závodníci jako například Martin Šonka a Marek Hyka, dříve pak Petr Jirmus, Ivan Tuček a samozřejmě také Martin Stáhalík.
Většina závodníků se již dostavila a od úterý 28. září probíhají tréninkové lety jednotlivých účastníků tohoto mistrovství. Jsme rádi, že naše letiště bylo vybráno pro pořádání tak významné akce, a věříme, že jindřichohradecko,  krásné samo o sobě, takto ještě získá na atraktivitě. V průběhu následujících dvou týdnů zde bude soustředěna absolutní špička ve svém oboru a naše letiště se stane krátkodobě centrem leteckého sportu celé Evropy.
Budeme rádi, když se k nám přijdete kterýkoli den podívat a samozřejmě jste též zváni na sobotu 8. září, kdy bude slavnostní zakončení celé akce s atraktivním programem, plným leteckých ukázek různých odvětví tohoto krásného sportu.
 
Castor promoStojánkaEAC2018